KONST / Litografier / Grafiskt blad 14187005
nr 1418 7005
Jan Rufelt
(f. 1956), Sverige
Grafiskt blad, Gicléetryck, "Moving shapes". Signerad, numrerad 48/50. Bildmått: 36x27cm, bladets mått: 50x39 cm, oramad
Jan Rufelt, svensk bildkonstnär född 1956.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 13 september 2021
kl 19:43:34
6/9 23:37:57